Notice: Undefined offset: 1 in /home/webkcdj270415/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 108

Aktuāli

Drošības policija organizē semināru par terorisma riska objektu drošību

Šī gada 9. oktobrī Rīgā, Drošības policija (turpmāk – DP) organizēja informatīvo semināru par terorisma riska objektu drošības pilnveidošanu. Seminārs norisinājās divās daļās, no kurām viena tika veltīta cilvēku masveida pulcēšanās vietu drošībai, savukārt otra – kritiskās infrastruktūras objektu drošībai.

Par 13. Saeimas vēlēšanām

DP ir apkopojusi dienesta rīcībā esošo informāciju saistībā ar 13. Saeimas vēlēšanu norisi. Informācija apkopota par laika posmu pirms vēlēšanām un vēlēšanu dienā. Kopumā DP saņēma 84 tā dēvētos signālus par iespējamiem ar vēlēšanu norisi saistītiem pārkāpumiem un prettiesisku vēlētāju ietekmēšanu. Tāpat esam saņēmuši vienu iesniegumu par iespējamu ar vēlēšanu norisi saistītu pārkāpumu. Līdz šim neviens kriminālprocess nav uzsākts.

13. Saeimas vēlēšanas

Satversmē un citos normatīvajos aktos noteikto vēlēšanu norises principu ievērošanas nodrošināšana ir viena no DP darba prioritātēm. Izvērtējot iepriekšējo vēlēšanu pieredzi, dienests jau šobrīd ir uzsācis darbu intensīvā režīmā ar mērķi savlaicīgi identificēt un novērst iespējamos riska faktorus brīvu un demokrātisku vēlēšanu norisei.

Skatīt visus

Noderīgi

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: