Notice: Undefined offset: 1 in /home/webkcdj270415/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 108

Paziņojumi presei

Drošības policija informē Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomi par aktualitātēm terorisma jomā

Šā gada 19. decembrī Pļaviņās notiekošajā Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē (turpmāk – sēdē) ar informatīvu prezentāciju par aktualitātēm pretterorisma jomā piedalījās DP amatpersonas.

DP dalība sēdē notika ar mērķi informēt Zemgales pilsētu un novadu amatpersonas par terorisma draudu tendencēm Eiropā, par situāciju Latvijā, par nacionālo pretterorisma sistēmu – preventīvajiem un reaģēšanas pasākumiem, kā arī pilsētu un novadu lomu un uzdevumiem potenciālo apdraudējumu pārvarēšanā.

Sēdē piedalījās amatpersonas no Jelgavas un Jēkabpils pilsētu domēm, kā arī amatpersonas no Aizkraukles, Aknīstes, Auces, Bauskas, Dobeles, Iecavas, Jaunjelgavas, Jelgavas, Jēkabpils, Kokneses, Krustpils, Neretas, Ozolnieku, Pļaviņu, Rundāles un Salas novadiem.

DP jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar dažādām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī ar kritiskās infrastruktūras un cilvēka masveida pulcēšanās objektu par drošību atbildīgajām amatpersonām. Līdzīgas informatīvas lekcijas šogad tika organizētas arī Vidzemē, Latgalē un Kurzemē.

Informāciju sagatavoja Drošības policija

Atpakaļ pie jaunumiem

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: