Notice: Undefined offset: 1 in /home/webkcdj270415/app/system/libraries/helpers/CHttp.php on line 108

Paziņojumi presei

Drošības policija uzsāk reģionālo semināru ciklu par aktualitātēm terorisma jomā

Šā gada 28. aprīlī Drošības policija (turpmāk – DP) piedalījās Vidzemes reģiona pilsētu un novadu pašvaldībām, kā arī cilvēku masveida pulcēšanās objektu pārstāvjiem organizētajā seminārā un sniedza prezentācijas par aktualitātēm pretterorisma jomā Eiropā un Latvijā. Atsevišķs seminārs tika organizēts arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes, kā arī Cēsu un Valmieras pašvaldību policijas amatpersonām.

Semināru ietvaros DP klātesošos iepazīstināja ar terorisma draudu tendencēm Eiropā un situāciju Latvijā, informēja par rīcību apdraudējuma situācijās, rīcību konstatējot aizdomīgas aktivitātes, par radikalizāciju un tās pazīmēm, kā arī par veicamajiem pasākumiem terorisma draudu līmeņa pieauguma gadījumā. Īpaši tika uzsvērta pašvaldību loma potenciālo apdraudējuma pārvarēšanā.

DP Pretterorisma centrs jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar dažādu valsts un pašvaldību institūciju amatpersonām, ar kritiskās infrastruktūras un cilvēka masveida pulcēšanās objektu par drošību atbildīgajām amatpersonām. Līdzīgi reģionālie semināri šogad tiks organizēti arī citos valsts reģionos.

Atpakaļ pie jaunumiem

KONTAKTINFORMĀCIJA

Diennakts tālrunis: 67208964
Fakss: 67273373
E-pasts: